Українець Дришлюк голом в європейському чемпіонаті врятував команду від поразки: відео

9 серпня 2020, 19:57

Український хавбек Кирило Дришлюк відзначився забитим м'ячем за "Спартакс" в матчі 13 туру чемпіонату Латвії з "Вентспілсом" – 1:1.

Українець не потрапив до стартового складу "Спартакса", і вийшов на заміну на 60-й хвилині, пише 24 канал.

Дивіться також: Українець Пластун забив дебютний гол "Гента" в чемпіонаті Бельгії і став антигероєм матчу: відео

Перший тайм команди провели на рівних, залишивши свої ворота на замку. А от у другій половині Дришлюк класним ударом під поперечку відкрив рахунок в матчі, забивши свій дебютний гол за "Спартакс".

Відео голу Дришлюка

Однак, його команда не змогла втримати перевагу – Козлов на 80 хвилині реалізував пенальті та встановив остаточний рахунок.

• Кирило Дришлюк в поточному чемпіонаті Латвії зіграв за "Спартакс" (Юрмала) в 12 матчах і забив один гол.