Про це рішення Дмитро написав у своєму інстаграмі.

Дивіться також Троє українських біатлоністів не змогли виїхати до Європи ну Кубок IBU

"17 років! Фантастичних 17 років!! Саме стільки я присвятив великому спорту! І тепер з приємним та трохи сумним почуттям можу сказати, що завершую професійну кар'єру… Скільки ж всього було… Скільки радості, адреналіну та позитивних емоцій, скільки крові та поту, скільки важких тренувань… І перемоги, і поразки були. Але головне, завершуючи цей шлях, почуваюся переможцем!", – написав Чумак.

Що відомо про Чумака

  • Дмитро Чумак – лідер чоловічої збірної з важкої атлетики, 3-разовий чемпіон Європи та 2-разовий призер чемпіонатів світу. Виступав у ваговій категорії до 109 кілограм.
  • Чумак відібрався за рейтингом на Олімпіаду в Токіо, де мав стати єдиним українцем (у чоловічій важкій атлетиці) саме у ваговій категорії до 109 кілограм. Але Дмитро там так і не виступив.
  • Чумак був тимчасово відсторонений від участі у змаганнях через спробу ухилитися від проходження тестування на заборонені препарати та підкуп допінг-офіцерів.
  • У 2021 році Чумак виграв "золото" чемпіонату Європи в Москві, після чого опублікував пост зі словами "Москва згоріла повністю".