Неймовірний виступ українок

Збірна України у складі Олени Костевич, Анастасії Німець та Оксани Ковальчук виграла золоті медалі Кубка світу з кульової стрільби. Українки продемонстрували найкращий результат у командній стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 метрів, пише 24 канал.

Читайте також Українські стрілки вибороли четверту нагороду на етапі Кубка світу у Баку

Ця медаль стала п'ятою для збірної України на етапі Кубка світу у Баку. Змагання триватимуть до 7 червня.

У фіналі вони перемогли команду Таїланду – 17:11.

Малокаліберний пістолет, 25 метрів: результати

  1. Україна
  2. Таїланд
  3. Південна Корея

Всі нагороди українців у Баку:

  • "Золото": Сергій Куліш (гвинтівка, 50 метрів, три положення), Олени Костевич, Анастасії Німець та Оксани Ковальчук (малокаліберний пістолет, 25 метрів)
  • "Срібло": Олена Костевич та Олег Омельчук (пневматичний пістолет, 10 метрів, мікст)
  • "Бронза": Анастасія Німець (пістолет, 25 метрів), Олег Царьков, Олександр Галкін та Сергій Куліш (гвинтівка, 50 метрів, три положення, команда)

Що відомо про спортсменок

  • Олена Костевич має у своїй медальній скарбничці 4 олімпійських нагороди. Вона одна з найтитулованіших спортсменок України в історії Олімпіад.
  • Останню свою нагороду українка здобула на чемпіонаті Європи у Норвегії. Олена здобула золоту медаль у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів.
  • Анастасія Німець – 28-річна українська стрілкиня, яка представляє Львівську область. Є срібною призеркою чемпіонату Європи-2021 зі стрільби з швидкострільного пістолета з 25 метрів у змішаній команді. На цьому ж турнірі у Баку вона здобула бронзову нагороду.
  • Оксана Ковальчук представляє Рівненську область. У 2019 році вона здобула срібну нагороду на чемпіонаті Європи.