Дебютні нагороди українців

У другий день змагань представники України здобули дві медалі: "золото" та "бронзу". Для обох українських спортсменів це перші нагороди чемпіонату світу в кар'єрі.

Дивіться також 15-річний український вундеркінд став автором історичного досягнення на Олімпіаді

У фіналі зі стрибків з 3-метрового трампліна серед хлопців вікової категорії "А" перемогу розділили українець Данило Коновалов та представник Бразилії Каван Фігейредо Перейра.

Спортсмени набрали однакову кількість очок, тому журі вирішило обом надавати звання чемпіона світу й золоту медаль. А бронзову нагороду здобув колумбієць Леонардо Ґарсія Варела.

Відео фіналу зі стрибків у воду з 3-метрового трампліна

Ще однією нагородою потішила 16-річна Ксенія Байло. У фіналі з 1-метрового трампліна серед дівчат категорії "B" дівчина опинилася на третій сходинці. Вона поступилася лише представниці Німеччини Йоганні Краусс та італійці Елізі Піцціні.