Історична нагорода для України

Українець Богдан Колмаков здобув на турнірі історичну медаль. Він став першим у паркурі, ця дисципліна дебютує у програмі Всесвітніх ігор-2022, пише 24 канал.

До речі Україна здобула 5 медалей у третій день Всесвітніх ігор

Перші змагання з цієї дисципліни відбулися ще у третій день Ігор – Колмаков мав виступити у фристайлі, однак не вийшов на старт.

У четвертий змагальний день відбулася боротьба за другий комплект нагород Всесвітніх ігор-2022 у паркурі. Богдан закінчив свій виступ з золотою медаллю – у швидкості.

Український атлет показав найкращий результат у кваліфікації, подолавши етап за 21.59 секунд. І мав одразу двох претендентів, з якими мав боротися за перемогу на Всесвітніх іграх: італієць Андреа Конзоліні закінчив виступ з результатом 21.72 секунд, а чех Мартін Кромочек – за 21.94 секунд.

У фіналі українець подолав дистанцію ще швидше – за 20.75 секунд, італійцеві знадобилося 20.98 секунд. Тож саме Колмаков здобув золоту медаль турніру.

Медальний залік: топ-5