Історичний шлях

У першому матчі на команду з України чекала непроста зустріч проти Бельгії, рахунок став цьому підтвердженням – 4:3 на користь українок. Результативні удари у активі Випасняк, єдиної легіонерки у команді Філіпе та дублем відзначилась Бабенко.

Дивіться також: "Динамо" у яскравому матчі здолало АЗ та вийшло у плей-офф Ліги чемпіонів: відео

Прикра поразка від фавориток

Другий матч "Мрії-2006" був проти фавориток Ліги чемпіонів. Обидві команди не давали ні секунди на відпочинок голкіперкам, створюючи велику кількість моментів.

Міцним горішком для наших дівчат виявилась команда "Зірка" із Росії У першому таймі жодній з команд не вдалось реалізувати свої моменти, а от інші два тайми були куди результативніші. У другому періоді першою вперед вийшла команда господарів матчу - 1:0.

Далі українкам вдалось взяти ініціативу у свої руки. Після подачі з флангу Єрьоменко завдала удар головою, м'яч від піску пролетів повз руки голкіперки - 1:1. Згодом в української команди випала чудова нагода вийти вперед у рахунку – пенальті. До м'яча підійшла Тихонова та потужним ударом прошила воротарку суперника - 1:2.

Здавалось, що "Мрія" дотримає переможний рахунок, але фортуна була на стороні суперниць. Вони на останніх секундах зрівняли рахунок – 2:2. Переможця змогла визначити лише серія пенальті, тут влучнішими були росіянки. У складі "Мрії" був реалізований лише один удар, а от суперниці на один результативний удар зробили більше. За серією пенальті – 2:1 на користь команди з Росії.

Головним фаворитом вважалися росіянки, і перед останнім туром саме вони лідирували в таблиці. Команда України, не дочекавшись результату вирушила в аеропорт, і вже там дізналася, що "Зірка" сенсаційно програла, віддавши "золото" українкам.

"Зірка" – "Мрія-2006" відеоогляд матчу

Перемога українок за чотири хвилини

Українки вийшли на матч проти іспанок дуже вмотивованими після поразки у минулому матчі. Протягом тривалого часу жодній з команд не вдавалось реалізувати атаки. На 26-й хвилині рахунок першою відкрила команда з України. Тихонова вдало реалізувалась 11-метровий удар – 0:1.

29-та хвилина стала справжньою феєрією голів. Спершу голкіперка Терех завдала удару у сторону воріт суперниць, де вже перебувала Костюк, яка головою дезорієнтувала воротарку та подвоїла рахунок – 0:2. Далі суперники українок забили красивий гол з дальньої дистанції – 1:2.

Варто побачити: Красиві та талановиті: найпривабливіші українські футзалістки – фото

Українські дівчата пішли розводити м'яч та зробили це вкрай вдало. Єрьоменко накинула на Давиденко, а Анна завдала потужного удару та прошила голкіперку, яка не була готова до такого розвитку подій – 1:3.

Вже за хвилину Давиденко оформила дубль, Анна вирішила завдати удару здалеку та не прогадала – 1:4. Дівчата показали справжній характер та здобули другу перемогу у Лізі чемпіонів.

Завершили турнір на переможній ноті

У останній зустрічі наші дівчата впевнено розібрались з "Марселем", хоча першими рахунок відкрили господарі. Згодом Тихонова зрівняла рахунок – 1:1.

Костюк вирішила завдати удар здалеку та не прогадала. Голкіперка суперниць не була готова до такого пострілу – 1:2. Господарки з усіх сил йшли вперед, щоб зрівняти рахунок. Неймовірним ударом через себе зрівняти рахунок таки вдалось – 2:2.

Далі Тихонова скористалась поганою скидкою від голови суперниці та без роздумів пробила – 2:3. Все та ж активна Тихонова знову скористалась помилкою захисниці та голкіперки, обікрала суперницю, майстерно обіграла воротарку та прошила сітку воріт – 2:4.

Давиденко отримала м'яч перед пустими воротами, їй залишилось лише закотити м'яч у сітку – 2:5. "Марсель" дещо скоротив рахунок, але не переміг.

Головним фаворитом вважалися росіянки, і перед останнім туром саме вони лідирували в таблиці. Команда України, не дочекавшись результату вирушила в аеропорт, і вже там дізналася, що "Зірка" сенсаційно програла, віддавши "золото" українкам. Нагороду за українську команду отримала її єдиний легіонер – португальська футболістка Маріанна Феліпе. Решта футболісток отримають трофеї пізніше.

Підсумки: Офіційно: "Будстар-НПУ" – чемпіон Вищої ліги з футзалу та боротьба за срібні медалі

Підсумкова турнірна таблиця

У коментарі для Womenssport.ua Ірина Славич розповіла, що моментами не вистачало трохи вмінь та техніки, адже всі без виключень, окрім Мирослави Випасняк, дізнались про пляжний футбол лише цього літа, готуючись до Чемпіонату України з пляжного футболу, що відбувався в Одесі. Дівчата зробили чудовий подарунок своєму тренеру Роману Пачеву, який під час турніру святкував своє 33-річчя.

Огляд вирішального матчу "Мрія-2006" – "Касерес" опублікував канал Beach Soccer Worldwide на YouTube.