Україна – Казахстан 2:2 (по булітах – 1:2)

У німецькому Ессені завершився чемпіонат світу-2023 із сокки. Це різновид мініфутболу, у якому команди грають на відкритому майданчику зі штучним газоном, пише 24 канал.

До теми Збірна України вперше вийшла у фінал чемпіонату світу з сокки

Суперники виставляють по 6 гравців та грають два тайми по 20 хвилин. Цього разу на чемпіонат світу з'їхались 44 збірні. Серед них була і Україна, яка видала найкращий результат в історії на ЧС.

Команда Віктора Мельника виграла всі матчі в групі, а у плей-офф залишила за бортом Албанію, Марокко, Бразилію та Хорватію. Особливим успіхом є перемога над південноамериканцями у 1/4 фіналу.

Бразилія ж була чинним на той момент чемпіоном світу. У фіналі Україні довелось зійтись із одною з найсильніших команд світу – Казахстаном. Саме ця збірна минулого року програла бразильцям у фіналі, а у квітні цього року стала чемпіоном Європи.

Програш по булітах

При цьому українці вже грали із казахами у групі на цьому ЧС. Тоді наша команда здобула переконливу перемогу з рахунком 6:2. Покер тоді оформив Іванов. Втім у фіналі нашій команді пощастило менше.

Казахстан забив двічі на початку першого тайму, але перед перервою один м'яч відквитав Андрій Мельник. Зрівняти рахунок Україна змогла лише за дві хвилини до фінального свистка зусиллями того ж Мельника.

У серії булітів наша команда була за крок від перемоги, однак Казахстан не тільки зрівняв рахунок, але і вирвав потім перемогу. Таким чином, збірна України залишилась із сріблом на найбільш успішному для себе чемпіонаті світу.