Україна – Хорватія 1:0

Гол: Кодацький, 20+1

11 червня на чемпіонаті світу-2023 з сокки відбулися півфінальні матчі. Українська збірна боролася за вихід у фінал з командою Хорватії, пише 24 Канал.

До теми Залишили бразильців за бортом ЧС: Україна обіграла чемпіонів світу з socca

До матчу з хорватами підопічні Віталія Мельника підходили в статусі фаворита. У чвертьфіналі "синьо-жовті" створили справжню сенсацію, вибивши з турніру збірну Бразилії.

Проте півфінал не став легкою прогулянкою для наших гравців. На 20-й хвилині Хорватія залишилася в меншості, чим скористалися українці. Микола Кодацький замкнув простріл на дальню штангу та вивів нашу команду вперед.

У другій половині зустрічі "картаті" перехопили ініціативу. На 31-й хвилині поєдинку хорвати заробили буліт, але воротар збірної України зумів виграти дуель.

У підсумку наша команда здобула мінімальну перемогу, яка забезпечила вихід у фінал.

• Нагадаємо, що українці розпочали виступ на ЧС-2023 з сокки з трьох перемог в груповому турнірі: Єгипет (5:0), Казахстан (6:2), Лівію (10:2).
  • У 1/16 та 1/8 українці з однаковим рахунком 3:1 обіграли Албанію та Марокко.
  • На стадії чвертьфіналу команда Віталія Мельника обіграла чинних чемпіонів світу бразильців.