Угорщина – Україна 4:2

Голи: Ваго, 4, 11, Зеллер, 30, Немет, 87 – Апанащенко, 71, Хімич, 82

• Матч проти Угорщини став другим для України за останні декілька днів. Перед цим підопічні іспанського тренера Луїса Кортеса втратили перемогу у грі з Шотландією (1:1).
  • Угорщина та України йдуть поруч у групі В.

Варто побачити Футзалістка збірної України забила красень-гол у Кувейті: відео моменту

Першими рахунок у зустрічі відкрили господарки. Ваго скористалась помилкою Шматко, підхопила передачу з флангу та впритул розстріляла володіння України – 1:0.

Дуже нервово було, коли українки катали м'яч поблизу власних воріт.

Після двох пропущених голів гості взяли гру під свій контроль. Небезпечний простріл Калініної не змогла замкнути жодна з представниць України

Вже через декілька хвилин знову гостро було біля воріт Угорщини. Хімич віддала на дальню стійку, адресатом передачі стала Шевчук, але її удар з гострого кута під поперечину не був точним.

"Не забиваєш ти – забивають тобі".

Красивий розрізний пас з глибини поля вивів Зеллер віч-на-віч з голкіперкою. Угорка майстерно обіграла Бондарчук та закотила м'яч у вже порожні українські ворота. Басанська у підкаті намагалась стати на заваді голу, але не змогла дотягнутись у підкаті – 3:0.

Українки намагались високо зустрічати суперниць на їх частині. Це часто приводило до елементарних помилок. Доволі активною на фланзі була Шевчук, але її підключення не закінчились результативно.

Овдійчук прострілювала з флангу, але удар від українок був заблокований захисницею.

На перерву команди пішли за розгромного рахунку на користь збірної Угорщини – 3:0.

Рівний початок

Після відпочинку гостріше було біля воріт України. Українкам ніяк не вдавалось відквитати бодай один гол.

Кравчук уникнула офсайду, обіграла опікунку та побачила вільну партнерку по збірній. Але передачу перехопила суперниця. М'яч попрямував у руки угорської голкіперки.

Неймовірний камбек українок

Після екватора другого тайму українки забили свій перший гол у матчі. Апанащенко знайшла подачу з флангу та у падінні пробила під поперечину – 3:1.

Овдійчук могла відзначитись голом. Але її удар ногами парирувала голкіперка Угорщини.

"Синьо-жовті" класно включились та забили вдруге. Українки поборолись на фланзі, Басанська віддала акцентовану передачу у воротарський на Хімич, яка зробила рахунок на табло 3:2.

Наприкінці зустрічі Угорщина забила вчетверте. М'яч після удару угорки Немет знайшов ногу українки. Рикошет дезорієнтував Бондарчук та попрямував у сітку воріт – 4:2.

• Україна програла Угорщині на виїзді з рахунком 4:2.
  • Завдяки перемозі угорська збірна випередила українок у групі В. Тепер "синьо-жовті" поступаються суперницям двома очками. В активі угорських футболісток 6 балів, а в підопічних Кортеса – 4 пункти.
  • Лідерством у групі продовжує утримувати Іспанія, яка випереджає на два очки Шотландію.
  • Таблицю замикають Фарерські острови, ця збірна не набрала поки що жодного очка.