Розрив від українських веслувальників

Чемпіонат світу відбувався у португальському містечку Монтемор-у-Велю. Українські веслувальники здобули 5 медалей (1 "золото", 3 "срібла", 1 "бронза").

Варто дізнатись З Магучіх та Геращенко: хто з українських легкоатлетів вийшов у фінал Діамантової ліги

Єдину золоту нагороду здобула байдарка-четвірка. Україна у складі Василя Смілки, Дмитра Даниленка, Віталія Бистревського та Олександра Зайцева показали феноменальний результат у запливі на 500 метрів. Першу частину заїзду українці подолали з третім часом.

Переможна українська четвірка / Фото facebook.com/Fpcanoagem

А ось фініш був просто неймовірним. Українські веслувальники віддали усі сили та на фініші випередили суперників. Спортсмени переписали історію. Це перша золота медаль в олімпійській байдарці-четвірці в історії українського веслування.