Потужне представництво України

У Цюриху виступатимуть лише найкращі легкоатлети світу. Відібратись у фінал Діамантової ліги змогли відібратись лише ті спортсмени, які показала найкращі результати на 11-х попередніх етапах.

Варте уваги Легкоатлети Бондаренко та Килипко везуть в Україну дві медалі престижних турнірів

На жаль, під "синьо-жовтим" прапором у Швейцарії не виступатиме стрибунка у висоту Юлія Левченко та Сергій Нікіфоров (стрибки у довжину). Також українці не побачать у потрійному стрибку Ольгу Саладуха, яка після Олімпіади-2020 завершила кар'єру.

Відразу дві українки будуть виступати у секторі жіночих стрибків у висоту. Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко змагатимуться за місце на п'єдесталі. Відібрались у вирішальний старт і їх найсильніші конкурентки – Ласіцкене, Макдермотт, Ліцвінко та Петтерсон.

• Напередодні старту Геращенко стала другою на турнірі у Польщі. Українка підкорила планку на висоті 1.94. Юлія Левченко посіла 4 місце.

Серйозна конкуренція у фіналі

У бігу на 400 метрів із бар'єрами Україну представлятимуть Анна Рижикова та Вікторія Ткачук. Обидві перед поїздкою у Цюрих підійнялись на подіум турніру у Польщі, Вікторія стала переможницею, а Анна посіла третє місце.

У фіналі Діамантової ліги у стрибках у довжину виступить Марина Бех-Романчук та стрибун у висоту Андрій Проценко. В українки буде потужна конкуренція. У Цюрих приїде Малайка Міхамбо, Настасія Міранчук-Іванова Жасмін Сойєрс та Хадді Санья.

• Фінал Діамантової ліги у Цюриху відбуватиметься упродовж двох днів (8-9 вересня). Українські легкоатлети змагатимуться протягом двох днів. У перший день на арену вийдуть Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Марина Бех-Романчук. У другий виступатимуть Анна Рижикова, Вікторія Ткачук та Андрій Проценко.