Технічна поразка збірній України є одним із варіантів, який може прийняти УЄФА. Про готовність подати протест повідомляє Sport Arena.

Більше про це Матч Швейцарія – Україна остаточно не відбудеться: заява УЄФА з цього приводу

При цьому шляхи вирішення ситуації є й інші – матч можуть перенести в інше місто (гра мала відбутися в Люцерні). Або ж за збірну України зіграють футболісти, яких не відправили на карантин (фактично нова команда).

  • Нагадаємо, що у збірній України перед матчем зі Швейцарією, який мав відбутися 17 листопада, виявили декілька випадків зараження коронавірусом. 16 листопада позитивні ПЛР-тести виявилися у воротаря Дмитра Різника, захисника Едуарда Соболя та півзахисника Євгена Макаренка. У вівторок, 17 листопада, позитивні тести здали захисник Сергій Кривцов, півзахисник Руслан Маліновський та нападник Жуніор Мораес. Ще один позитивний тест – у тренера з фізпідготовки Івана Баштового. При цьому що Кривцов та Мораес свого часу вже перехворіли на коронавірус, а в їх організмі були антитіла.
  • Попри це, збірна України була готова провести матч. Адже команда мала 13 гравців, які необхідно мати в заявці на гру.
  • Проведення гри підтримували і в УЄФА. Однак заборонила проведення матчу влада Люцерну.
  • Рішення щодо подальшої долі матчу прийматиме УЄФА.
  • Варто додати, що спалах коронавірусу виник не лише у збірній України. Двоє гравців збірної Швейцарії теж здали позитивний тест на коронавірус.