Наразі невідомо, де відбудеться гра, але одним із варіантів називається Чехія. Празька Славія, з якою Дніпро-1 гратиме у Лізі Європи, запропонувала Україні свою допомогу в організації матчу на безоплатній основі.

Читайте також Кваліфікація до Євро-2024: стало відомо на якому стадіоні Україна зіграє матч проти Мальти

Справжня солідарність від чехів

Повідомляється, що до УАФ із такою дружньою пропозицією звернулося керівництво Славії. Клуб готовий надати українській команді свій стадіон Еден Арена, а також взяти на себе всі витрати з перебування "синьо-жовтих" у Празі.

Голова правління Славії Ярослав Тврдік на сніданку з журналістами заявив, що українська сторона обирає з кількох варіантів і все має вирішитися найближчими днями.

Я вважаю важливим те, що частиною нашої пропозиції є безкоштовне перебування в Едені. Ми надамо їм усі послуги та послуги в Едені, тобто комплексно організуємо їхній матч. Оренда для збірної Чехії тут, в Едені, зазвичай це близько 2–2.5 мільйонів крон. Ми також хочемо таким чином зробити свій внесок, щоб допомогти Україні,
– заявив керівник чеського клубу.

Зазначається, що Українська асоціація футболу має також варіант щодо проведення гри з командою Північної Македонії у столиці Словаччини – Братиславі.

Наразі підопічні Реброва в таблиці відбіркової групи С посідають друге місце, маючи 6 очок після 3 матчів. Лідирує команда Англії, у якої 12 очок. Саме проти команди Саутгейта Україна й зіграє свій наступний матч. Він відбудеться 9 вересня у Вроцлаві. Календар матчів та турнірна таблиця тут.