Матч проти Північної Македонії буде формально "домашнім" для збірної України. Але проведуть його команди в Празі на місцевій "Епет арена".

Важливо Нова країна, новий стадіон: Україна визначилася з ареною для матчу з Італією у відборі Євро-2024

Українцям треба перемагати в цьому матчі. Адже що наша збірна, що збірна Північної Македонії набрала однакову кількість очок – по сім. Стільки ж має і збірна Італії, але "скуадра адзурра" зіграла на один матч менше. Саме через це українці посідають поки лише третє місце в групі, а вихід на Євро-2024 отримують дві перші команди в турнірній таблиці.

Тож перемога в і цьому матчі дозволить нам і далі сподіватися на прямий вихід на Євро-2024. Це дозволить нам щонайменше відірватися від Північної Македонії у турнірній таблиці. А також важливе в боротьбі з Італією за другу сходинку

До теми Україна у відборі на Євро-2024: результат, календар матчів та турнірна таблиця

Хто покаже матч Україна – Північна Македонія

Трансляція матчу Україна – Північна Македонія буде доступна для перегляду як по телебаченню, так і онлайн. Офіційним транслятором матчу буде "Суспільне". Однак матч покажуть лише на регіональних каналах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Полтава, Суспільне Львів тощо) і тільки у цифровому T2 та кабельних мережах. Місцеві телеканали Суспільного мовлення на OTT-платформах не будуть транслювати матч через умови договору.

Онлайн-трансляція матчу Україна – Північна Македонія буд здійснюватися лише на платформі Megogo. Варто відзначити, що доступ до трансляції матчу буде лише у тих, хто оформив підписки "Оптимальна" (199 гривень на місяць) та "Максимальна" (299 гривень на місяць). Друга підписка також включає і перегляди матчів Ліги чемпіонів та інших єврокубків та національних чемпіонатів. При цьому з 1 листопада ціна на підписку "Максимальна" зросте до 369 гривень на місяць.

Текстова онлайн-трансляція матчу Україна – Північна Македонія буде доступна на сайті 24 Каналу.