Матч національних збірних України та Італії відбудеться 20 листопада на полі "БайАрени" в німецькому Леверкузені. На прохання Української асоціації футболу керівництво клубу Баєр люб’язно погодилося надати свій стадіон для організації цього поєдинку.

Важливо Україна у відборі на Євро-2024: результат, календар матчів та турнірна таблиця

Матч розпочнеться о 21:45 за київським часом.


"БайАрена" в Леверкузені прийме матч збірної України проти Італії / фото Wikipedia

Україні треба перемагати в цьому матчі, щоб отримати шанс вийти на Євро-2024. Правда перед тим треба також перемогти збірні Північної Македонії (14 жовтня) та Мальти (17 жовтня).

Далеко від домівки: чотири країни, чотири стадіони

Стадіон в німецькому Леверкузені стане вже четвертою "домівкою" для збірної України у матчах відбору на Євро-2024. Через російське військове вторгнення, Україна не може приймати міжнародні спортивні змагання. Тому і футбольна збірна, і клуби свої міжнародні матчі змушені проводити за межами України.

Варте уваги Без легендарних стадіонів, але з новими аренами: де відбудуться матчі Євро-2028

Першою "домашньою" ареною для українців у відборі на Євро-2024 став стадіон Антона Малатинського у словацькій Трнаві. Там наша команда приймала збірну Мальти та мінімально здолала її з рахунком 1:0.

Другий "домашній" матч для українців був проти Англії. Цю гру вирішили провести у Польщі – на "Тарчинскі арена" у Вроцлаві. Гра закінчилася з рахунком 1:1.

14 жовтня українці проведуть матч проти збірної Північної Македонії. Команди зустрінуться в Чехії – на "Епет арена" в Празі.

І вже заключний матч наша команда проведе в Німеччині – в Леверкузені проти Італії на "БайАрені".

Варто відзначити, що в цьому сезоні донецький Шахтар теж обрав "домівкою" для міжнародних матчів саме Німеччину – ігри Ліги чемпіонів "гірники" вирішили проводити в Гамбурзі.