У Парижі повним ходом тривають Олімпійські ігри-2024. На неділю було винесено чимало змагань за участю українців, де були шанси на здобуття медалі, пише 24 Канал.

До теми Одна медаль для України гарантована: онлайн-трансляція Олімпіади-2024 4 серпня

Впевнена кваліфікація

Одним із них став фінал з метання молоту в легкій атлетиці серед чоловіків. У ньому успішно пройшов кваліфікацію Михайло Кохан, який ставав чемпіоном світу та Європи серед юнаків.

22-річний атлет на минулій Олімпіаді у Токіо був близьким до нагороди, але у підсумку посів 4 місце. У кваліфікації на Іграх у Парижі Михайло показав третій результат, закинувши молот на 77,42 метра.

Це дозволило йому стати одним із 12-ти фіналістів змагання. Тим не менше, українець не вважався головним претендентом на "золото". Фаворитами були канадець Ітан Катцберг та поляк Войцех Новицький.

Для Кохана ж навіть бронзова медаль вважалась би успішним підсумком. Але після першої спроби українець опинився на другому місці, кинувши на 78,54 метра.

Друга "бронза" України

Вже у другій спробі Михайло покращив свій показник 79,39 метра, але до лідера Катцберга дістатися шансів майже не було. Ітан закинув молот на 84,12 метра з першої ж спроби.

Варто побачити Ярослава Магучіх здобула "золото" для України на Олімпіаді-2024

Пізніше українця посунули на третю сходинку, адже угорець Бенче Галас майже підкорив відмітку у 80 метрів (79,97). Чим далі, тим важче суперникам було змагатися із показником українця. Найближчим був норвежець Ейвінд Генріксен, який кинув молот на 79,18 метра.

Проте ніхто так і не зміг посунути Кохана з третьої позиції. Сам же Михайло так само не зміг переплюнути досягнення Галаса. Таким чином, легкоатлет здобуває для України вже шосту медаль на Іграх-2024.