Україна — Нідерланди 14:2 (4:1, 6:1, 4:0)

У матчі четвертого туру чемпіонату світу-2023 в дивізіоні IB "синьо-жовті" зустрічалися з Нідерландами. Суперник українців в попередньому матчі завдав несподіваної поразки збірній Китаю, якій наша команда поступилася на початку розіграшу. Тож до звітної гри підопічні Шахрайчука віднеслися з повною відповідальністю, пише 24 Канал.

Феєрверк голів на ЧС-2023

Вже в першому періоді чотири шайби побували у воротах нідерландців – дубль оформив Ілля Коренчук, а ще два влучні удари на свій рахунок записали Даніїл Трахт і Дмитро Німенко. Суперник відповів лише однією шайбою у ворота українців.

У другому періоді "синьо-жовті" збільшили рахунок до непристойного – 10:2. Проте на цьому гольова феєрія українців не завершилася.

У третій 20-хвилинці збірна України зусиллями Коренчука, Деніскіна та двічі Трахта довела рахунок у зустрічі до 14:2. До речі, це найбільша перемога збірної України з 2010 року. Тоді українці знищили збірну Сербії – 15:2.

Завдяки цій перемозі збірна України набрала 10 очок та очолила турнірну таблицю дивізіону IB. Проте доля єдиної путівки до дивізіону IA вирішиться у заключному матчі проти Японії. Поєдинок відбудеться в суботу, 29 квітня.