Італія – Україна 3:0 (25:23, 25:16, 25:16)

Збірна України з волейболу продовжує виступи на олімпійському відборі серед чоловіків. Команда Угіса Крастіньша провела свій третій матч та зазнала другої поразки, пише 24 канал.

До теми Є перший тріумф: збірна України з волейболу розбила Іран у другій грі кваліфікації на Олімпіаду

Після поразки від Куби та перемоги над Іраном, суперником "синьо-жовтих" став чинний чемпіон світу Італія, яка у стартових двох матчах здобула перемоги над Чехією та Катаром і очолювала таблицю з максимальною кількістю залікових пунктів.

На жаль, в очній зустрічі з Україною фаворит підтвердив свій статус. У першому сеті "синьо-жовті" змогли нав'язати боротьбу та підходили до вирішального етапу партії з рахунком 22:22, але італійці залишили кінцівку за собою, як підсумок – 25:23.

У другому сеті перша половина також була конкурентною, але після рахунку 11:11 команда Де Джорджі зробила ривок та забрала партію без шансів для України 25:16, згодом повторивши цей рахунок і у третьому сеті.

Після такого результату Україна опустилася на шосте місце в турнірній таблиці групи А, до ОІ-2024 виходять команди, які посядуть перші два місця.