Україна – Іспанія 2:4

Голи: Давиденко, 14, Кліпаченко, 32 – Асенсіо, 9, Фрезнеда, 12, 29, Дехтяр, 18 (авт.)

Склад української збірної в основному складався із футболісток клубу Мрія-2006, який торік виграв Кубок європейських чемпіонів з пляжного футболу.

Варте уваги Жіноча збірна України з футзалу вдруге переграла Польщу у матчі з 9 голами: відео

Команди з осторогою розпочали поєдинок. Однак у першому таймі двічі у воротах українок розписали іспанські футболістки. Асенсіо забила один із найкрасивіших голів у зустрічі, пробивши ударом через себе. А подвоїла перевагу Іспанії Фрезнеда – 0:2.

На старті другого тайму українська збірна скоротила відставання. Давиденко класно пробила зі штрафного. Третій гол іспанок був забитий із допомогою наших футболісток. Дехтяр зрізала м'яч у власні ворота.

У третьому таймі іспанські футболістки продовжили забивати. Фрезнеда відправила четвертий м'яч у ворота збірної України. Натомість Тихонова змарнувала чудовий момент. Кліпаченко один гол відіграла, але більшого камбеку українкам не вдалось зробити.