У середу, 24 липня, збірна України з футболу стартує на чоловічому турнірі в рамках Олімпійських ігор-2024. Команда Руслана Ротаня протистоятиме Іраку, пише 24 Канал. Початок – о 20:00 за київським часом.

До теми Олімпійські ігри-2024: все, що варто знати про головні спортивні змагання в Парижі

Бій проти аутсайдера

Україна вперше в історії потрапила на олімпійський футбольний турнір. Команда опинилась у групу В з Аргентиною, Марокко та Іраком. Саме грою з останньою збірною в Ліоні і почне свій шлях збірна України.

Тренеру не вдалось взяти на Олімпійські ігри найсильніший склад. Через заборону з боку клубів не поїхали Мудрик, Трубін, Судаков, Бондаренко, Ванат, Бражко, Забарний та інші гравці, які здобували путівку на Ігри.

Проте навіть в ослабленому складі "синьо-жовті" можуть претендувати на вихід у плей-оф. Але обов'язковою програмою для України має стати перемога над Іраком. Азійці вважаються кадрово найслабшою командою серед усіх футбольних збірних на Олімпіаді.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Україна – Ірак вболівальники зможуть на сайті Суспільне Спорт або ж регіональних каналах Суспільного. Початок – о 20:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Україна – Ірак. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ІРАК – УКРАЇНА 2:1

Голи: Хуссейн, 57, Джассим, 75 – Рубчинський, 53.

ІРАК: Х. Хассан – Тасін, Саадун, Алі, А. Хассан, Амер – Баєш, М. Мохаммед, Амин, К. Мохаммед – Хуссейн.

УКРАЇНА: Фесюн – Крупський, Таловєров, Батагов, Мартинюк – Рубчинський, Михайленко – Хлань, Криськів, Брагару – Сікан.

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Україна несподівано поступається головному аутсайдеру групи Іраку. Наступна зустріч "синьо-жовтих" пройде 27 липня в Сент-Етьєнні проти Марокко. Шансів на помилку більше немає…

90+13 хвилина

Кіпер Іраку Хассан попереджений за затримку часу.

90+12 хвилина

Заміна у Іраку. Аль-Імам вийшов замість Хуссейна.

90+11 хвилина

Дальній удар від Сича заблокував оборонець Іраку.

90+9 хвилина

Очеретько зі стандарту бив по воротах, але кіпер забрав м'яч.

90+7 хвилина

Джассім вдало пішов у дриблінг та зміг пробити з ближньої відстані. Але постріл був неточний.

90+5 хвилина

Неточний простріл у майданчик Іраку від Мартинюка.

90+2 хвилина

Ірак тримає нашу команду в центрі поля та не підпускає близько до своїх воріт.

90 хвилина

Суддя додав аж 12 хвилин!

87 хвилина

Дальній постріл від Краснопіра по центру. Воротар на місці.

85 хвилина

Федор знайшов Очеретька на ударній позиції, але Олег не зміг нормально обробити м'яч.

83 хвилина

Неточний простріл від Сича.

Відео другого голу Іраку

Відео перших двох голів

80 хвилина

Заміни від Ротаня. Криськів та Сікан поступились місцями на полі Очеретьку та Краснопіру.

78 хвилина

Каррар Саад вийшов замість Амина.

75 хвилина

Гол. Україна пропускає вдруге. Джассім пробив з дальньої відстані та вразив ближній кут. Кіпер не встиг зреагувати. 2:1 на користь Іраку.

21:34, 24 липня

74 хвилина

Також Федор вийшов замість Михайленка.

73 хвилина

Дві заміни від України. Брагару та Таловєров залишили поле. У гру зайшли Сич і Салюк

70 хвилина

Хлань вирішив бити з гострого кута. Неточно.

66 хвилина

Батагов перервав простріл з флангу на Саадуна.

21:26, 24 липня

63 хвилина

Хлань шукав прострілом Сікана у чужому майданчику, але Данило не зрозумів партнера по команді.

59 хвилина

Дві заміни від Іраку. Джассім та А. Мохаммед вийшли замість Алі та М. Мохаммеда.

58 хвилина

Брагару попереджений за надмірні емоції.

57 хвилина

Гол. Ірак зрівнює рахунок, пенальті реалізував Хуссейн. 1:1

56 хвилина

Жовта картка Таловєрову.

55 хвилина

Пенальті. Таловєров штовхнув Аймена і той красиво намалював падіння. Ірак проб'є із "позначки".

53 хвилина

ГООООООЛ!!! таки дотискаємо іракців! Після подачі зі стандарту Батагов пробив головою. Кіпер відбив, але Рубчинський на добиванні впритул розстріляв ворота. 0:1

52 хвилина

Амер попереджений за підкат прямою ногою в Брагару.

51 хвилина

Хитрий простріл від Криськів зі стандарту з флангу знайшов Сікана. Проте Данило пробив занадто високо.

48 хвилина

Хлань прострілив на Сікана, але форварда Шахтаря на мить випередив опонент.

Початок другого тайму

Команди повернулись на поле. Гра поновлена!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Україна володіє ініціативою, але не може поки пробити захист Іраку.

45 хвилина

Арбітр додав три хвилини.

42 хвилина

Крупський пробивав з гострого кута, але кіпер Іраку відбив м'яч.

40 хвилина

Іраку не дали пробити по воротах Фесюна після навісу зі стандарту.

36 хвилина

Який супершанс марнує Україна! Брагару вдало прорвався з флангу у майданчик та прострілив на Хланя. Максим з близької відстані не влучив у майже порожні ворота.

33 хвилина

Дальній удар від Брагару трохи неточний. Вище воріт.

30 хвилина

Хлань чи то навішував, чи то бив, але м'яч ледь не опустився за комірець воротарю.

28 хвилина

М'яч після удару Брагару влучив у руку захиснику збірної Іраку. Проте суддя вирішив, що епізод не тягне на пенальті.

26 хвилина

Криськів отримав жовту картку за відмашку від суперника.

24 хвилина

Неточний дальній постріл від Рубчинського. Вище воріт.

20 хвилина

Брагару не зміг на дриблінгу обійти іракця.

18 хвилина

Прорив Хланя у карний майданчик був зупинений.

14 хвилина

Михайленко непогано бив у "дев'ятку", але Хассан врятував Ірак від пропущеного м'яча.

11 хвилина

Дальній постріл від азійців вийшов вкрай слабким. М'яч забрав Фесюн.

10 хвилина

Супернику не вдалось пробити після скидки свого гравця. Мартинюк перший на м'ячі.

8 хвилина

Неточний дальній удар від Мартинюка.

6 хвилина

Крупський вривався у майданчик Іраку, але його жорстко зустріли.

3 хвилина

Невдала подача Криськіва зі штрафного.

Початок матчу

Гра стартувала! Вперед, хлопці!

Команди виходять на поле!

Передматчева розминка

Матч Ірак – Україна пройде на стадіоні Ліона.

Наші хлопці зіграють у синій формі, воротар – у чорній.

Наш суперник збірна Іраку є найдешевшою командою олімпійського турніру. Її склад оцінюється всього у 5,75 мільйона євро. Для порівняння, Дмитро Криськів та Данило Сікан окремо коштують дорожче за версією Transfermarkt (по 7 мільйонів).

Головний тренер збірної України U-23 – Руслан Ротань.