Україна – Бразилія 1:1 (2:0 по булітах)

Голи: Андрій Мельник, 20 – Уолас Віана Сальвіно 12

10 червня збірна України у чвертьфіналі Socca World Cup 2023 зустрічалася з чинним чемпіоном світу командою Бразилії. "Синьо-жовті" здійснили справжній спортивний подвиг, пише 24 Канал.

Дізнайтесь також Жеребкування елітного раунду кваліфікації ЧС-2024 з футзалу: Україна дізналася суперників

Приголомшливий успіх українців на ЧС

Першими відкрили рахунок чемпіони світу. Влучний удар на свій рахунок записав бразилець Уолас Віана Сальвіно. Проте українці змогли відновити паритет. На 20-й хвилині поєдинку відзначився Андрій Мельник.

Основний час так і завершився з рахунком 1:1. А в серії булітів сильнішими були українці. Воротар збірної України Святослав Марканич виграв свої дуелі, а Олександр Колесников та Андрій Цопа реалізували свої спроби. 2:0 – Україна у півфіналі чемпіонату світу з сокки.

У півфіналі українці зіграють з Хорватією. Матч відбудеться 11 червня.

Україна на Socca World Cup 2023

• У груповому турнірі українці обіграли Єгипет (5:0), Казахстан (6:2), Лівію (10:2).
  • У 1/16 фіналу "синьо-жовті" обіграли Албанію з рахунком 3:1.
  • На стадії 1/8 фіналу підопічні Віталія Мельника вибили з турніру збірну Марокко (3:1).