Перемогу в гонці здобула збірна Швеції, яка змогла обійти іменнитих француженок (+ 9.6) та німкень (+ 43.9). Про це пише 24 канал.

Норвегія на першому етапі зазнала прикрого падіння і одразу втратила шанси на боротьбу за медалі.

Дивіться також Швед Самуельсон неочікувано виграв гонку-переслідування, Прима з чотирма промахами – 26-ий

Хід гонки для України

На першому етапі Україну представляла юна Дарія Блашко, яка перший вогневий рубіж пройшла "на чисто", а на другому допустила одну помилку і відпустила лідерів лише на 10 секунд (4 проміжна позиція)

Другою на трассу вийшла Валентина Семеренко. Стрільбу лежачи досвідчена українка пройшла з одним промахом і на друге коло пішла четвертою. Четверта стрільба: п'ятим пострілом був промах у Валі, в результаті лише третім запасним закрила останню мішень українка, але помилки суперниць дозволили зберегти місце у топ-3.

Сестра Валентини, Віта Семеренко, прийняла естафету четвертою з відставанням у 37 секунд від лідируючої Франції. Першу стрільбу Віта пройшла ідеально, закривши 5 мішеней з 5-ти, а ось на стрільбі стоячи в українки виникли проблеми і довелося йти на коло штрафу.

Віта випала за межі топ-3, але залишилася близькою до призової трійки, передавши естафету капітану Олені Підгрушній п'ятою (відставання від лідера 1:35,4). Першу стрільбу Олена пройшла "на чисто". На стрільбі стоячи наш капітан, на жаль, пішла на штафне коло і опустилася на 6 позицію. Однак, на фініші Олена обігнала італійку Сан-Філліпо та виборола для нашої збірної 5 місце.