Україна – Чехія 23:30 (11:15)

Жіноча збірна України з гандболу вперше за останні 18 років пробилася в основний раунд чемпіонату світу. Поєдинок проти Чехії відбувся у данському Фредеріксгавні, пише 24 Канал.

До теми Україна вийшла в основну стадію жіночого чемпіонату світу з гандболу: коли та з ким гратиме

Розпочали з поразки

Початок зустрічі пройшов за рівної боротьби. Однак згодом чеські гандболістки почали нарощувати свою перевагу. Перший тайм завершився з рахунком 15:11 на користь Чехії.

В другому таймі малюнок гри не змінився. Нашій команді бракувало влучності на фінальній стадії атак. Також українки помилялися в захисті. Хвилювання та брак досвіду завадили нашим дівчатам переломити хід зустрічі.

У підсумку команда Чехії завершила поєдинок впевненою перемогою з рахунком 30:23. У складі "синьо-жовтих" найрезультативнішою гравчинею стала центральна Тамара Смбатян — 5 голів.

Після поразки від Чехії збірна України опустилася на останню сходинку турнірної таблиці. Свій наступний матч команда Віталія Андронова зіграє 10 грудня проти лідера групи 4 збірної Нідерландів.