Україна – Казахстан 37:24

У неділю, 3 грудня, відбувся матч 3-го туру чемпіонату світу з гандболу, в якому жіноча збірна України протистояла Казахстану. Обидві команди підійшли до звітного поєдинку з нулями у графі набраних очок, пише 24 Канал.

До теми Залишилась остання надія: Україна без шансів програла Іспанії на жіночому ЧС з гандболу

Історична перемога українок

Перемога в очному протистоянні гарантувала третє місце та путівку до наступного етапу чемпіонату світу.

З перших хвилин матчу ініціативу захопили українські гандболістки. У завершальній стадії наші гравчині були точнішими, що дозволило піти на перерву за рахунку 19:12.

В другому таймі українки нарощували свою перевагу. Це дозволило команді Віталія Андронова завершити поєдинок з різницею у 13 м'ячів.

У підсумку збірна України здобула впевнену перемогу з рахунком 37:24. Найрезультативнішими гравчинями нашої команди стали Юлія Андрійчук та Мілана Шукаль – по вісім голів.

Завдяки цій перемозі Україна вперше за останні 18 років пробилася до основного раунду ЧС. На цій стадії команда Андронова боротиметься за вихід до чвертьфіналу в групі з шести команд.