У понеділок, 16 жовтня, збірна України U21 проведе третій матч у відборі на молодіжне Євро-2025. Команда Унаї Мельгоси протистоятиме головному фавориту групи Англії, пише 24 канал.

До теми Ідеальний старт: збірна України U21 виграла другий матч на чолі з Мельгосою у відборі на Євро

Битва лідерів

"Синьо-жовті" впевненно стартували у новій кваліфікації під керівництвом нового наставника. У першій грі українці здолали Північну Ірландію (1:0), тоді як три дні тому розгромили Люксембург (3:0).

Це дозволило нашій команді йти без втрат, але все ж на другому місці у групі. Річ у тім, що і Англія поки взяла максимум – дві перемоги. І якщо перемога над люксембуржцями (3:0) була очікуваною, то виніс Сербії з рахунком 9:1 сильно вразив.

Прогноз Favbet

Англійці є чинними чемпіонами Європи U21, тому недивно, що їх команда є фаворитом у матчі проти України. Коефіцієнт на перемогу "трьох левів" становить 1,40. Нічия ж оцінюється у 5,00, а успіх України – у 8,50.

Читайте також Англійці втратили зірку: одноклубник Мудрика не поїхав на гру проти України

При цьому експерти очікують на результативний матч. На "тотал більше 2,5" можна поставити за 1,64, тоді як на ТМ – за 2,27. Втім такі показники більше свідчать про віру в атаку Англії, адже на те, що Україна заб'є, виставлений коефіцієнт 1,70.

Нагадаємо, що Україна потрапила у відбіркову групу до Англії, Сербії, Люксембурга, Північної Ірландії та Азербайджана. Перші місця з кожної групи напряму потраплять на Євро U-21, так само як і три найкращі других місця. Інші ж віцечемпіони розіграють путівки на турнір в стикових матчах.