Україна U-19 – Люксембург U-19 1:2

Голи: Горбач, 12 – Ельшан, 17, 59
Вилучення: Удод, 90+2 – Дардарі, 90+4

Першими рахунок у матчі відкрили підопічні Сергія Нагорняка. Горбач розмочив нулі на табло після передачі Булези. Україна вже на 12-й хвилині повела у рахунку 1:0, пише 24 Канал.

​Варто прочитати Що треба знати про кваліфікацію Євро-2024: формат, склад груп, календар матчів та шанси України

Рівно п'ять хвилин українська команда вела на табло. Ельшан зрівняв цифри у матчі – 1:1. У першому таймі команди обмінялись голами, але більше не забивали.

По перерві все той же Ельшан вперше у грі вивів Люксембург уперед 1:2.

На жаль, ті заміни, які зробив Сергій Нагорняк, не допомогли команді змінити хід поєдинку.

Вже у компенсований до матчу час команди залишились у меншості. У складі синьо-жовтої команди з поля вилучили Удода, а у команді суперника – Дардарі.

Збірна України U-19 несподівано програла Люксембургу 1:2. Далеко не найкращий старт в еліт-раунді кваліфікації на Євро-2023 для команди Нагорняка.

Україна після першого туру замикає групу "С". Лідером є збірна Люксембургу. Адже у паралельному матчі Данія та Іспанія розписали мирову 0:0.