У суботу, 15 червня, відбудуться три матчі на Євро-2024. Програму другого ігрового дня відкриє зустріч у Кельні між суперниками по групі А – Угорщиною та Швейцарією, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Хто після Німеччини

Саме ці команди є головними претендентами на прямий вихід у плей-оф. Шансів нав'язати боротьбу німцям за перше місце майже немає, а Шотландія у матчі-відкритті явно підтвердила свій статус аутсайдера групи.

Третє місце також матиме шанси на вихід в 1/8 фіналу, але віцечемпіон квартету матиме потенційно легшого опонента. Угорці дуже впевнено пройшли кваліфікацію, проте як ним, так і Швейцарії дуже пощастило із групами.

Швейцарці ж традиційно успішно виступають на крупних турнірах та незмінно виходять у плей-оф на останніх п'яти Мундіалях/Євро. Загалом склад підопічних Якіна виглядає більш збалансованим, але угорці нерідко показували характер та мають дуже сильного тренера-тактика Марко Россі.

Кадрова ситуація є кращою у наших сусідів. Єдиною втратою Угорщини є травма Него, якого рідко ставлять в основу. Швейцарія поки не може розраховувати на Емболо та Закарію, їх участь малоймовірна.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Угорщина – Швейцарія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 16:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Також пряма трансляція Євро-2024 буде доступною на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Угорщина – Швейцарія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Стартові склади команд

• Угорщина: Гулачі, Ланг, Орбан, Фіола, Салаї, Керкез, Надь, Собослаї, Саллаї, Шефер, Варга
  • Швейцарія: Зоммер, Відмер, Аканжи, Шер, Родрігес, Фройлер, Джака, Айбішер, Ндоє, Дуа, Варгас

Відеоогляд матчу Угорщина – Швейцарія

Кінець матчу

Фінальний свисток арбітра сповістив про завершення матчу. Збірна Швейцарії впевнено перемогла Угорщину з рахунком 3:1.

90+3 хвилина

ГОООЛ! Емболо забиває третій гол у ворота Угорщини. 1:3.

Відео голу Емболо

90+1 хвилина

Рідер (Швейцарія) міг закривати поєдинок, але не скористався своїм шансом.

90 хвилина

Гулачі врятував Угорщину від третього голу.

86 хвилина

Аттіла Фіола (Угорщина) отримав жовту картку.

79 хвилина

Угорщина провела ще дві заміни.Мартон Дардай вийшов замість Аттіли Салая, а Мартін Адам замінив Мілоша Керкеза.

74 хвилина

Заміна у Швейцарії. Брель Емболо виходить на поле замість Рубена Варгаса.

72 хвилина

Фабіан Шер (Швейцарія) непогано пробив головою, але м'яч пролетів повз правої стійки.

70 хвилина

Аттіла Салай (Угорщина) отримав жовту картку за грубу гру.

66 хвилина

Угорщина забиває!!! Барнабаш Варга з другою спроби таки відправив м'яч у сітку воріт Швейцарії. Форвард Ференцвароша скористався навісною передачею та головою пробив з близької відстані. 1:2.

Відео голу Варги

63 хвилина

Перший по-справжньому гольовий момент в Угорщини. Барнабаш Варга головою відправив м'яч повз ліву стійку воріт.

60 хвилина

Ремо Фройлер (Швейцарія) отримав жовту картку за небезпечний підкат. Проте хавбек не погоджується з рішенням арбітра.

57 хвилина

Собослаї не найкращим чином виконав штрафний удар. М'яч вилетів на кутовий.

54 хвилина

Рубен Варгас (Швейцарія) пробив з-під захисника. Петер Гулачі вчергове врятував свою команду від голу.

48 хвилина

Квадво Дуа (Швейцарія) пробив у лівий нижній кут воріт, з яким впорався Петер Гулачі.

46 хвилина

У перерві відбулась заміна.
Бендегуз Болла (Угорщина) вийшов замість Адама Ланга.

Початок другого тайму

Перерва завершена. Команди розпочали другий тайм.

Кінець першого тайму

Швейцарія впевно контролює хід поєдинку. Угорщина поступається з рахунком 0:2.

45 хвилина

ГООООЛ! Мішель Ебішер (Швейцарія) забиває гол в роздягальню. Півзахисник Болоньї майстерно закрутив м'яч у правий нижній кут воріт. 0:2.

Відео голу Ебішера

40 хвилина

Віллі Орбан замикав подачу зі штрафного у виконанні Собослаї, але Ян Зоммер впевнено контролював ситуацію.

39 хвилина

Одна з нечислених спроб гравців збірної Угорщини створити небезпеку поблизу воріт Швейцарії завершилася безрезультатно.

29 хвилина

Гарну нагоду подвоїти перевагу втратив Фабіан Шер (Швейцарія). Захисник збірної Угорщини заблокував удар.

20 хвилина

Голкіпер збірної Угорщини Гулачі врятував команду від неминучого голу після удару Варгаса.

13 хвилина

ГОООЛ! Швейцарія забиває у ворота Угорщини. Квадво Дуа вивів команду вперед.

Після перегляду ВАР арбітр зафіксував взяття воріт. 0:1

Відео голу Дуа

10 хвилина

Перший удар у виконанні збірної Угорщини. Роланд Шаллай пробив з-за меж штрафного майданчика, але м'яч просвистів над поперечиною. Дуже неточно.