У ніч з 29 на 30 жовтня відбулося довгоочікуване повернення на ринг Василя Ломаченка. Український боксер одноголосним рішенням суддів переміг Джемейна Ортіса, завдавши йому першої поразки у кар’єрі.

До теми Відомий промоутер пообіцяв організувати бій Ломаченка за звання абсолютного чемпіона

На тріумфальне повернення Ломаченка відреагував кубинський боксер Йорденіс Угас. Колишній чемпіон світу в напівсередній вазі вражений вчинком Василя, який відмовився від потенційного поєдинку за звання абсолюту і повернувся в Україну під час війни.

Вітаю Василя Ломаченка з перемогою. Неймовірно, що він мав можливість боротися за чотири пояси, але вирішив залишитися і служити своїй країні. Чудовий приклад для всіх. Іноді я думаю, що моя доля на Кубі боротися проти комуністів, щоб врятувати мою країну,
– написав Угас у твітері.

Зазначимо, що кубинець є послідовним противником загарбницької війни Росії проти України. Ще на початку агресії Угас публічно підтримав український народ та порівняв Путіна з Гітлером.

Також Йорденіс Угас відкрито відстоює право кубинців на свободу та є противником правлячого режиму. Через активну громадянську позицію боксер вимушений жити у Маямі, оскільки на батьківщині йому загрожує ув’язнення.