Цимбал: Не вистачає звичайної, нашої їжі

Український біатлоніст Богдан Цимбал в ексклюзивному інтерв'ю для 24 каналу розповів, що найбільше його здивувала в олімпійському селищі.

До речі Про Олімпійське селище, біатлонний стадіон і лютий холод у Пекіні: інтерв'ю з Богданом Цимбалом

Під час Олімпійських ігор у Пекіні діють суворі карантинні обмеження. Навіть у їдальні спортсмени сидять окремо. Спортсменів один від одного розділяє скляна кабінка.

В їдальні ми харчуємося у невеличких індивідуальних кабінках. Але це прикольно, ось це і є те ноу-хау (сміється). Я такого ще не бачив,
– сказав Цимбал.

"Це взагалі не пригнічує. З самого початку, як ми приїхали, то скло у цих кабінках було непрозоре, трохи затемнене, ти не бачив нікого за ним. Але зараз вони все переробили, ця кабінка є прозорою. Ти можеш сісти з колегою один напроти одного та без проблем спілкуватися. Єдиний мінус, що чути не дуже. Загалом, це не є проблемою. Мені здається, навіть краще, що так зробили. Через коронавірус діють жорсткі обмеження. Тому ми розуміємо, як зараз це необхідно", – наголосив біатлоніст.

Спортсмен також розповів про харчування на Олімпіаді-2022. За його словами, він вже скучив за українськими стравами.

До теми Такий мороз, що пробирає до кісток, – біатлоніст Цимбал про погоду на Олімпіаді-2022

Щодо харчування, цілком непогано, їжі вистачає, всього багато. В основному це азійська кухня, багато національних страв Китаю. Але я хотів би звичайної, нашої їжі. Наприклад, картоплі з котлетою,
– додав Богдан.


Їдальня в Олімпійському селищі / Фото з інстаграму Дмитра Підручного

Богдан Цимбал: що відомо про спортсмена

  • Найкращий результат Цимбала у цьому сезоні – 17 місце у спринті в Рупольдингу. Цей показник також є найкращим у його кар'єрі.
  • Біатлоніст посідає 42-те місце в загальному рейтингу Кубку світу.