Зукін: Мені дуже шкода, що такі заяви можуть звучати

Віцепрезидент Федерації тенісу України Євген Зукін прокоментував ганебне висловлювання росіянина. Він вимагає позбавити Тарпіщева членства Міжнародного олімпійського комітету.

До теми Подивися у дзеркало, – експерша ракетка світу відреагував на слова Тарпіщева про Світоліну

Це неповага і хамство, яке демонструє і найвище керівництво росії, і дипломатичне, і тепер уже спортивне. Українців, як таких, вони взагалі не поважають. Це було видно не вчора і позавчора. Усі, хто мав можливість з ними спілкуватися, попри всі запевнення у дружбі та найкращі наміри, – вже після Криму та Донбасу все розуміли,
– заявив Зукін.

Українець не розуміє, як ще після такого Тарпіщев може мати членство Міжнародного олімпійського комітету.

"Він вважає, що так можна висловлюватись. Це не перше його висловлювання щодо жінок. Мені дуже шкода, що такі заяви можуть звучати. Але ми знаємо, від кого вони лунають, весь світ має робити все можливе, щоб такі функціонери перестали перебувати на провідних ролях у спорті.

До речі, це не просто президент, це дійсний член Міжнародного олімпійського комітету. Вважаю, що це має змінюватися, всі повинні мати повагу. І це стосується не лише Еліни Світоліної. А затикати рота тим, хто має власну думку – це не позиція сильного, це позиція слабкого", – додав українець.

Тарпіщев образив Світоліну

  • Українська тенісистка активно виступає щодо відсторонення росіян та білорусів від міжнародного спорту. На думку Світоліної, представники країни-агресора не мають права виступати на міжнародній арені.
  • У зверненні до світових тенісних структур українські спортсмени вимагали відсторонити росіян та білорусів від участі у турнірах, якщо вони не засудять дії своїх держав.
  • Президент Федерації тенісу Росії Шаміль Тарпіщев дозволив собі ганебне висловлювання. Він заявив, що не варто взагалі зважати на думку Еліни, оскільки вона "ніхто".