Після бою з Гейджі Хабіб оголосив, що завершує спортивну кар'єру на прохання матері після смерті батька та водночас тренера Абдулманапа Нурмагомедова. У інтерв'ю для "Матч ТВ" Нурмагомедов-молодший розповів, кого він вважає найкращими бійцями.

Цікаво Який суперник може повернути Хабіба в октагон: відповідь непереможного чемпіона

Кого виділив чемпіон?

  • Дастін Пор'є
  • Конор МакГрегор
  • Іслам Махачов

Саме таку топ-3 у легкій вазі виділив російський боєць. На запитаннях, хто ж забере пояс чемпіона UFC, яким володіє Хабіб, то тут відповідь бійця була простою: "Переможець бою Конор – Пор'є забере титул чемпіона UFC".

Наголосимо, що президент UFC Дейна Уайт заявляв, що цей бій не буде титульним. Він впевнений у поверненні росіянина в октагон. Але, як бачимо, Хабіб не надто горить бажанням знову входити у спортивний режим. Зараз у нього звичайні справи – сільське господарство та навчання в університеті.

Однак Уайта не покидає надія повернути Нурмагомедова. Він запланував із ним зустріч якраз перед поєдинком МакГрегор – Пор'є ( 23 січня). Керівника UFC "гріє" думка, що мрія батька Хабіба поки не здійснилась – показник у 30 перемог. Зараз у доробку бійця з Росії 29 звитяг.