Вона сказала, що поки що не знає, коли піде з професійного спорту, хоча вважає, що для тенісисток оптимальний вік для завершення кар'єри – 30 – 32 роки, але вже думає про майбутнє.

Дивіться також Виходжу на корт з лівої ноги, – Світоліна про забобони у спорті

До речі, пораду дуже добру мені Вова Кличко дав, ще коли я тільки відкривала свій фонд. Ми з ним перетиналися – він мені дуже допоміг. І він мені дав таку пораду, що до заходу кар'єри вже треба думати, чим ти займатимешся, і будувати плани. І це мене дуже зачепило. Я почала більше про це думати,
– сказала спортсменка.

Тому, за словами Світоліної, вона почала займатися інвестуванням, зокрема в нерухомість і бізнес.

"Я дуже акуратно до всього цього ставлюся. Але намагаюся облаштувати "подушку" після того, як я закінчу. Якщо раптом, наприклад, завтра у мене закінчиться моя кар'єра, щоб у мене був якийсь пасивний дохід, який мені приноситиме гроші. Для мене це дуже важливо. І я спатиму спокійно", – заявила українка.

Водночас вона зізналася, що точно не вирішила, чим займатиметься після кар'єри гравця. Можливо, це буде тренерська робота, "бо хочеться ділитися своїм досвідом". У цьому разі, за словами Світоліної, вона хотіла б починати тренувати саме в Україні, бо "треба давати щось назад".

Світоліна невдало розпочала рік

  • 2022-й рік розпочався невдало для української тенісистки. Еліна поступилася у двох іграх на турнірі WTA 250 в австралійській Аделаїді.
  • Наступний турнір, на якому зіграє Світоліна – Australian Open.
  • За свою кар'єру Світоліна виграла 16 титулів WTA, останній – 2021 року в Чикаго.