За словами Абраменка, змагання у Пекіні були дуже складними через напружену ситуацію з коронавірусом та холоднечу, однак йому вдалося впоратися із завданням.

До слова Срібна медаль – на вагу золота, – батько Абраменка розкрив секрет успіху сина на Олімпіаді

"Дуже щасливий, тому що змагання виявилися надскладними. Погодні умови, звісно, сьогодні ліпші, ніж учора, менше вітру, але також холод – важко змагатися в такому стані. Але я дуже радий, що зробив все-таки цей стрибок п'ять гвинтів. Це дуже складний стрибок для мене, я його також зробив разів десять, напевно", – почав він.

Спортсмен зізнався, що трішечки не вистачило охайності на приземленні, але він дуже радий, що цього було достатньо аби здобути срібну нагороду.

"Що було перед фінальним стрибком? Це було жахіття. Неможливо передати свої відчуття, що ти відчуваєш перед стартом. До голови лізуть різні думки, ти розумієш, що ти можеш. І ти водночас розумієш, що можеш припуститися помилки і не буде ніякої медалі. Фільм жахів можна зняти", – сказав Абраменко.

Коротко про досягнення Олександра Абраменка

  • На Олімпіаді-2022 у Пекіні Абраменко став другим у змаганнях з лижної акробатики. У великому фіналі Абраменко показав результат у 116,5 бала та програв 12,5 бала китайцю Ці Гуанпу
  • На минулій Олімпіаді у Пхьончхані Абраменко завоював золоту нагороду. Ця медаль була єдиною для України на Іграх-2018.
  • Після "срібла" у Пекіні Олександр став найуспішнішим українським олімпійцем та другим мультимедалістом в її історії на зимових Олімпіадах.