Якщо я не зроблю бій Джошуа – Ф'юрі, це буде моїм провалом

Хірн заявив, що бій Усика з Джошуа буде цікавим. Однак фанати не зрозуміють, якщо Ентоні не поб'ється з Ф'юрі. Про це повідомляє fightnews.info.

До теми У Джошуа наполягають на поєдинку з Ф'юрі: Усика попросять почекати і "дадуть" відступні

Мені шкода через бій Джошуа з Усиком. До речі, це прекрасний поєдинок, але якщо я не зроблю такий бій Джошуа – Ф'юрі, це буде моїм провалом. Я не хочу робити бій "Ей Джея" з Усиком, щоб всі реагували "ех". Я бажаю влаштувати його, щоб всі говорили, що це класний бій, оскільки він таким і є,
– заявив Хірн.

Хірн зазначив, що зустріч Джошуа з Ф'юрі – найбільший поєдинок у світі, який важливо організувати.

"Найбільший бій у світі прямо у нас на порозі. Його потрібно влаштувати, і це наш обов'язок. Ми зобов'язані не перед боксом, а перед Ентоні Джошуа. Але спочатку треба перемогти Кубрата Пулєва 12 грудня", – резюмував Хірн.

Усик – претендент на титул

Наприкінці 2019 року непереможний Усик дебютував у суперважкій вазі, здолавши Чазза Візерспуна. Водночас Джошуа у грудні того ж року повернув собі втрачені титули, перемігши Ендрі Руїса.

У WBO вирішили надати Усику статус обов'язкового претендента на чемпіонський пояс. Водночас Джошуа зобов'язали провести захист титулу IBF проти Кубрата Пулєва.

Команда Усика погодилася відтермінувати зустріч з Джошуа. Натомість за цей час у Джошуа підписали контракт на два бої з Ф'юрі.

Усик зберіг статус офіційного претендента, коли 31 жовтня завдав поразки Дереку Чісорі.