Качараба: Завжди дуже важливо розпочати з перемоги

Українська команда перемогла ірландців з рахунком 0:1, проте перевага збірної України могла бути більшою у два рази. Тарас Качараба на 38-й хвилині забив розкішний гол, але його не зарахували через офсайд.

До теми Шалена гармата Циганкова принесла Україні перемогу над Ірландією у Лізі націй: відеоогляд

Качараба поділився враженнями від матчу проти ірландців. Футболіст не приховує своїх розчарувань.

"Дякую за привітання. Слава Богу, вдалося виграти цей матч, тому що завжди дуже важливо розпочати з перемоги. Щодо мого гола – трохи розчарований, що його не зарахували. Перший гол за національну збірну, ще й такий. Але добре, що ми здобули три очки.

Я думаю, що справа була лише в офсайді, тому що я не грав руками, а зіграв у корпус. Можливо, візаві не очікував, що я позаду нього, доволі вальяжно впав. Я вже був націлений на ворота, вийшов красивий гол, який, на жаль, не зарахували", – сказав гравець національної команди.

Відео моменту

"З кожним дотиком до м’яча наша гра ставала все кращою"

За словами Тараса, перші хвилини матчу було помітне хвилювання, оскільки для багатьох гравців це була перша офіційна гра.

У перші 10-15 хвилин було присутнє хвилювання через те, що це була перша офіційна гра за національну збірну для багатьох футболістів. На полі було багато молодих гравців. Але всі хлопці впоралися з емоціями,
– наголосив Качараба.

"Ми готувалися до гри за цією схемою. Ще протягом підготовки до поєдинків із Шотландією та Уельсом ми моделювали гру суперника при атаці за схемою 5-4-1 або 3-4-3.

Ми були ознайомлені. З кожним дотиком до м’яча наша гра ставала все кращою, хвилювання зникало. Я сподіваюся, що ми втілили в життя все, що було задумано.

Зараз будемо готуватися до наступного матчу. Усі хлопці добре себе проявили. Для тренерського штабу буде головним болем – кого ставити. Я думаю, що всі, хто сьогодні грав, заслуговують грати в наступних поєдинках", – підсумував футболіст "синьо-жовтих".

Ірландія – Україна: головне

• Єдиний гол у матчі забив Віктор Циганков. Футболіст з'явився на полі у другому таймі, а вже через декілька хвилин вивів "синьо-жовтих" вперед.
  • Перед граю вболівальники ірландської збірної влаштували неймовірний перформанс.
  • Футболісти України та Ірландії зібрались у центральному полі та замість хвилини мовчання подякували військовим оплесками. Трибуни "Авіва" влаштували овації наших захисникам.
  • На одній зі своїх трибун ірландці вивісили банер, який закликав припинити війну.