Звернення атлетів до Гутцайта

Лист підписали призери ЧС-2022 Олексій Середа та Софія Лискун, чемпіонка Європи Анна Письменська, а також Олег Колодій, Станіслав Оліферчик, Данило Коновалов, Євген Науменко, Богдан Чижовський, Кирило Болюх, Ксенія Байло, Данило Аванесов та Вікторія Кесарь.

Читайте також 17-річна плавчиня Софія Гречко здобула золоту нагороду на Всесвітніх іграх 2022

Спортсмени зазначають, що наставник вдається до погроз та приниження.

Шантаж, погрози та приниження – стали нормою у спілкуванні з тими з членів збірної, хто хоч трохи має залежність від поточної ситуації з відбором, місцем перебування, обраним для тренувань та іншими питаннями, що потребують виконання домовленостей для їх вирішення. Від таких "нововведень", страждають не лише результати, а кожен з нас.Квашею повністю знецінюється роль особистого тренера, таке ставлення є просто неприпустимим,
– йдеться у листі.

Члени штатної Національної збірної команди України зі стрибків у воду просять звернути увагу Міністра на складний стан речей і пропонують ряд рішень, які сприятимуть налагодженню ситуації задля продовження тренувань й підготовки до важливих стартів.

Повний текст листа тут.

Наставник звинувачує федерацію

  • Нещодавно тренер прокоментував виступ збірної на чемпіонаті світу у Будапешті. Він наголосив, що федерація України зі стрибків у воду ставить йому ультиматуми.
  • Також він не задоволений виступом команди, оскільки наголосив, що "одна медаль – це мало".
  • 34-річний фахівець – досвідчений та титулований український стрибун у воду.
  • У 2008 році на Олімпіаді у Пекіні він завоював бронзову нагороду.