Хацкевич: Індзагі був дуже гарної думки про Циганкова

У 2018 році Динамо та Лаціо зустрічалися в 1/8 фіналу Ліги Європи. Саме тоді Індзагі й розпитував Хацкевича про Віктора Циганкова.

Варте уваги Поліція організувала зустріч юному вболівальнику з Циганковим: його тато загиблий правоохоронець

За словами білоруського фахівця, він розмовляв з Індзагі про Циганкова після матчу в Римі. Екстренер Динамо зазначив, що Індзагі давно стежив за футболістом збірної України.

Знаю, що Сімоне Індзагі дуже цікавився Циганковим. Це було у 2018 році, коли ми зіграли 2:2 з Лаціо в Римі. Ми з ним стояли розмовляли після пресконференції, і він мені сказав, що давно стежить за Віктором. Індзагі був дуже гарної думки про нього. Але чи була офіційна пропозиція від Лаціо щодо Циганкова, я не знаю,
– сказав Хацкевич.

Циганков готовий покинути Динамо

  • Наприкінці 2021 року журналіст Ігор Циганкив повідомив, що Циганков готовий покинути Динамо. Водночас, за його інформацією, у футболіста нема конкретних пропозицій змінити клуб.
  • Також у ЗМІ з'явилася інформація, що Динамо не проти відпустити своїх лідерів в інші клуби. Йшлося про те, що клуб може покинути й Циганков.
  • Портал Transfermarkt оцінює Циганкова у 25 мільйонів євро. Віктор найдорожчий футболіст українського чемпіонату. У цьому сезоні він вже забив 11 голів у 25 матчах за Динамо.