64-річний спеціаліст заговорив про перемовини між футболістом та Марселем. Але не знає, чи закінчаться розмови успішно для Руслана Маліновського.

Варто дізнатись Маліновський пролетів повз заявку Аталанти на найближчий матч

Гасперіні: Руслан був важливим гравцем для нас

Джан П'єро Гасперіні не став називати терміни закінчення перемовин між клубами. Наставник клубу з Бергамо назвав українського півзахисника важливим гравцем команди, який зробив великий внесок у гру Аталанти.

Однак Гасперіні вже знайшов заміну Маліновському. Українця замінить Адемола Лукман. Також головний тренер бергамівського клубу запевнив, якщо Руслан покине Аталанту, то команда не купуватиме нового футболіста.

Переговори між гравцем та Марселем у процесі, але я не знаю, чи завершаться вони успіхом і коли угода може бути закрита. Руслан був важливим гравцем для нас і багато грав цього сезону, але його замінив Адемола Лукман. Ми не плануємо підписувати ще одного гравця, якщо Маліновський піде,
– заявив тренер Аталанти.

У ЗМІ фігурувала інформація, що Маліновський 9 січня повинен полетіти у Францію, щоб пройти медогляд у Марселі.

Також Аталанта не включила Руслана у заявку на наступний матч проти Болоньї, який відбудеться 9 січня. Це ще один натяк на можливий переїзд Маліновського до "провансальців".

Марсель вдарить по руках із Аталантою

  • Вже не один тиждень у пресі з'являється інформація про потенційний переїзд Маліновського у Марсель.
  • Аталанта відхилила першу спробу "провансальців". Адже французький клуб хоче орендувати Маліновського з правом викупу. Однак клуб із Бергамо хоче повноцінного трансферу Руслана за 20 мільйонів євро.
  • Також у ЗМІ були чутки, що Марсель викупить трансфер українського півзахисника, якщо не вилетить із Ліги 1. Такий розвиток подій неможливий, адже клуб після 17 турів посідає 3-тє місце.
  • Французький клуб вже навіть позбувся Жерсона, який виступав у команді на позиції українця.