Гвоздик: Ф'юрі вже зараз продає цей поєдинок

Олександр Гвоздик в ексклюзивному для сайту 24 каналу поділився своїми думками щодо можливого протистояння Усик – Ф'юрі. Він вірить, що цей поєдинок все ж таки відбудеться.

Читайте повністю Про звірства росіян, повернення у бокс та "ігнорування" Ломаченка: інтерв'ю з Гвоздиком

Я в це вірю. А чому ні? По-перше, це повинно статися. Те, що Ф'юрі ховається – у це я не вірю. Я думаю, що робить Ф'юрі – він вже зараз продає цей поєдинок. У світі боксу всі ті бої, які ми хочемо бачити, – вони заздалегідь не відбуваються тоді, коли всі хочуть їх побачити,
– сказав боксер.

Гвоздик переконаний, що Олександр ще подякує Тайсону за це шоу.

"По-перше, треба привернути увагу всіх боксерських фанів і зробити так, щоб вони насправді цього захотіли та були готові викласти за це свої гроші. Тому треба робити весь цей цирк, щоб привернути якнайбільше уваги до поєдинку. Що Ф'юрі зараз і робить. Ось і все, що відбувається.

Якщо ви хочете мені сказати, що Ф'юрі боїться Олександра – ні, в це я не вірю. Все, що він робить – це продає цей поєдинок. І, мені здається, навіть за це Олександр може сказати йому дякую", – додав Гвоздик.

Ф'юрі знайшов нового суперника

  • Та схоже, що перед зустріччю з Олександром, Ф'юрі ще встигне розім'ятися. Адже він прагне вийти на ринг вже цього року.
  • Українець прагне більшої паузи після реваншу з Ентоні Джошуа, тому не поспішає з поверненням на ринг.
  • Ф'юрі повідомив, що проведе наступний поєдинок колишнім претендентом на пояс Махмудом Чарром. Той вже навіть відповів "Циганському королю".