За новини даними, які опубліковані на сайті Transfermarkt, вартість Мар'яна Шведа складає лише 800 тисяч євро. Це на 400 тисяч євро менше, аніж було ще у квітні 2020 року. Тоді його ціна становила 1,2 мільйона євро.

Оце так! "Динамо" доведеться заплатити відступні за Скрипника "Зорі": названа сума

Ціна на Мар'яна Шведа поступового падає після того, як він перейшов з "Карпат" у "Селтік". Найвищим показником була ціна в 2 мільйони євро – у грудні 2018 року та серпні 2019 року. Вже в лютому 2020 року він коштував 1,5 мільйони євро, а у квітні того ж року – 1,2 мільйона євро.

Варто відзначити, що за рік, який Швед провів у складі "Селтіка", він зіграв лише у трьох матчах – по одному в чемпіонаті та кубку країни, а також у кваліфікації Ліги чемпіонів проти естонського "Німме Калью". У всіх цих матчах він виходив на заміну наприкінці зустрічі, загалом провівши 40 хвилин на полі. Але встиг відзначитися забитим голом у єврокубках. Ще чотири матчі він провів на лаві запасних. В інших іграх "Селтіка" він не потрапляв до заявки на матч. Саме через це він не отримав медаль чемпіона Шотландії.