Інформацію про необхідність заплатити відступні за Скрипника озвучив журналіст Ігор Циганик. За його даними, у контракті Скрипника із "Зорею" є пункт про клаусулу.

Нагадаємо: "Динамо" відправило у відставку Михайличенка

"У чому проблема зі Скрипником? У тому, що він має трирічний контракт із "Зорею". Він відпрацював лише рік. І найголовніше – у нього в угоді прописана клаусула. Вона доходить до мільйона євро. Щоб він розірвав контракт, потрібно, щоб хтось за нього чи він сам заплатив ці гроші. І тоді він зможе перейти. Слово за Геллером. Він за тиждень буде в Києві. Думаю, найближчі дні йтимуть офіційні перемовини", – розповів Ігор Циганик.

За його словами, серед інших кандидатів розглядають варіант і з Сергієм Ребровим. Він свого часу вже працював в "Динамо" і вигравав чемпіонат, а зараз очолює угорський "Ференцварош", В його контракті з клубом теж прописана клаусула.

Щодо Реброва, то власник "Динамо" Ігор Суркіс поки офіційно не пропонував йому очолити клуб. Якщо таке буде, то новий наставник може вимагати підсилення складу – гравців на місце воротаря, опорного півзахисника та нападника.

Інші кандидати, яких назвав Ігор Циганик: Юрій Калитвинцев, Юрій Сьомін, Мірча Луческу та Мирон Маркевич.