Несподівана зацікавленість з Франції

В об'єктив французького клубу потрапив центральний півзахисник Динамо та збірної України Микола Шапаренко. Трансфер футболіста може обійтись французам у кругленьку суму.

Дивіться також Гравці FAVBET вірять у перемогу Франції на Євро-2020

Перехід Шапаренка оцінюють у 8 мільйонів євро. Саме така сума є на спеціалізованому порталі Transfermarkt. Чи готове керівництво клубу з Ліги 1 викласти такі гроші за півзахисника наразі невідомо.

Пріоритетним трансфером французів наразі є Тіаго Альмада із аргентинського Велес Сарсфілд. Але його перехід буде двічі дорожчим – 15-20 мільйонів євро.

Марсель завершив минулий сезон у Лізі 1 на 5 місці та потрапив у єврокубки. Клуб поступився Ліллю, ПСЖ, Монако та Ліону.

• У сезоні-2020/2021 Шапаренко став одним із лідерів київської команди. Футболіст зіграв у "біло-синій" футболці 39 матчів в усіх турнірах, у яких забив 5 голів та віддав 4 асисти.
  • Микола разом із клубом зробив требл – виграв Кубок та Суперкубок України, а також стали переможцями у внутрішньому чемпіонаті.
  • Контракт гравця з Динамо розрахований до кінця вересня 2025 року.