Кроос вирішив зосередитися на Реалі

31-річний Кроос покидає Німеччину після двох провальних кампаній на чемпіонаті світу-2018 та Євро-2020. На Мундіалі німці вилетіли після групового етапу, а на Євро – в 1/8 фіналу.

Варте уваги Чехія чи Данія: хто вийде з боротьби за трофей Євро-2020 – прогноз на матч 1/4 фіналу

Кроос заявив, що давно ухвалив рішення покинути збірну Німеччини саме після Євро-2020.

Я провів за збірну Німеччини 106 матчів. Звичайно, хотілося провести 109 і виграти чемпіонат Європи, цей серйозний турнір. Я вже давно ухвалив рішення піти якраз після Євро-2020, бо розумію, що на чемпіонат світу для мене дорога закрита. Головна причина: я хочу зосередитися на клубних справах, допомогти Реалу виграти якомога більше трофеїв найближчим часом,
– написав Кроос.

Тоні подякував за довіру вже колишньому тренеру Німеччини Йоахіму Льову та побажав успіхів новому керманичу – Хансі Фліку.

"Плюс у мене буде час відпочити, взяти паузу, чого я не міг собі дозволити протягом останніх 11 років. Спасибі всім, хто мене підтримував. Особлива подяка – Йоахіму Льову, який зробив з мене великого гравця, чемпіона світу. А Хансі Фліку – успіхів", – резюмував Кроос.

Кар'єра Крооса в Німеччині

  • Тоні Кроос дебютував за збірну Німеччини 3 березня 2010 року. У складі "маншафт" він провів 106 матчів і забив 17 голів.
  • Разом з Німеччиною Кроос виграв чемпіонат світу 2014 у Бразилії. На Євро-2020 Кроос відіграв усі матчі, але голів не забивав.