В послугах польського захисника зацікавлені ПАОК та Анкарагюнджу. Кендзьору активно сватають у грецький колектив, але турки офіційно заявили про перемовини з Динамо щодо Томаша.

Варте уваги Крок назад заради дружини: Лунін залишить Реал заради клубу з другого дивізіону

Баталії за поляка

Турецький Анкарагюджу провів дискусію з Динамо, яке перебуває на зборах у Туреччині щодо Кендзьори. Але турецькому колективу не вдалось задовільнити киян.

У рамках формування нашого складу на другу частину сезону, розпочалися переговори з Динамо про перехід польського гравця Томаша Кендзьори, але угоду не було досягнуто через суперечності між сторонами,
– йдеться у заяві турецького клуба.

Інша справа ПАОК, який очолює син головного тренера Динамо Київ Разван Луческу. Грецький колектив уже запланував медогляд польському захиснику, який має пройти у суботу, 28-го січня. Кендзьора має укласти з ПАОКом контракт на 2,5 роки. Фінансові деталі угоди між сторонами поки що не розголошуються. Раніше повідомлялось, що Динамо не буде надто вибагливим при продажі поляка.

Томаш Кендзьора у Динамо Київ

  • Польський захисник приєднався до столичного клубу у 2017 році з познанського Леха. Гравець обійшовся Динамо в 1,5 мільйона євро.
  • Кендзьора провів за Динамо 198 матчів, в який відзначився 7 разів та віддав 20 асистів.
  • У складі Динамо Томаш вигравав чемпіоном України, двічі володарем Кубка України та тричі володарем Суперкубка України.
  • Transfermarkt оцінює поляка в 3,5 мільйона євро.