Першою серед українських легкоатлетів на старт вийшла Вікторія Ткачук. Титулована легкоатлетка вже у своєму першому забігу тріумфувала з новим особистим рекордом. Фінішну лінію українка у бігу на 400 метрів перетнула з часом 52,39 секунди, пише 24 канал.

Варто прочитати Магучіх з рекордом тріумфувала на іменних змаганнях олімпійського чемпіона у Норвегії

Легкоатлетичний сезон для України розпочався дуже вдало

Вона перше за три роки змагалась у цій дисципліні на офіційному старті. Та одразу принесла собі третю сходинку. На жаль, перемогти Ткачук не вдалось, але "бронза" теж гарний результат на старті сезону.

У результаті двох забігів Вікторія стала третьою. Українська легкоатлетка поступилась переможниці змагань в Остраві Ліке Клавер із Нідерландів – 51 секунда та чешці Ладі Вондровій – 51,57 секунди.

Щодо чоловічого забігу на 400 метрів, то тут Данило Даниленко показав другий результат з часом 46,46 секунд. Українець поступився лише нідерландцю Ісаї Боерсу, результат якого склад 46,36 секунди.

Третім став чех Матей Крішек – 46,49 секунди.

Даниленко вдалось не лише завоювати "срібло", а й переплюнути свій рекорд із бігу на 400 метрів у приміщенні.

А ось у чоловічому забігу на 400 метрів Данилові Даниленку взагалі вдалося показати другий найкращий результат в історії України – 46.46 секунди.