Проблеми зі здоров'ям в українки

31-річна тенісистка з України невдало стартувала в одиночному розряді. Вже у першому матчі Даяна Ястремська поступилася представниці США Клер Лю у трьох сетах – 3:6, 6:4, 4:6.

Цікаво прочитати Допінг потрапив в організм Ястремської через секс з колишнім: офіційно

Однак на цьому виступи українки у Сан-Хосе не завершились. Даяна у дуеті з російською тенісисткою Валерією Савіних виступили у парному розряді турніру. Їх суперницями були американки Кеті Маккеллі та Коко Вандевеге.

Перший сет завершився перемогою представниць США 4:6. А от другу партію Ястремська не змогла дограти. За рахунку 5:6 на користь американок в українки виникли проблеми з коліном. Даяна скористалась медичною перервою, але так і не змогла продовжити чвертьфінал.