Справжнім скандалом закінчився переможний матч для нідерландки Кікі Бертенс. Вже у першому сеті було зрозуміло, що тенісистки проведуть на корті декілька годин. Загалом тенісистки провели на корті 3 години 11 хвилин, а перша партія завершилась із результатом 7:6 на користь тенісистки із Нідерландів, пише 24 канал.

Сара Еррані (Італія) – Кікі Бертенс (Нідерланди) 1:2 (6:7, 6:3, 7:9)

У другому сеті переконливу перемогу здобула італійка Еррані – 3:6. Найспекотніше було саме у вирішальному третьому сеті, де сильнішою виявилась Бертенс – 9:7.

Під час третьої партії у Бертенс почалися судоми і вона кілька разів викликала на корт фізіотерапевта, тенісистка не стримувала сліз під час масажу ніг. Після завершення матчу їй продовжили надавати допомогу, після чого відвезли з корту у підтрибунне приміщення на інвалідному візку.

Еррані не надто повірила у проблеми зі здоров'я у суперниці та навіть спробувала пародіювати біль нідерландки.

Такого третього сету за емоціями поціновувачі тенісу давно не бачили. Італійка тричі виходила подавати на матч і навіть мала матчбол, але все ж програла. Кілька разів вона позбавлялася першої подачі за підкидання м'яча і отримувала попередження за затягування часу.

Не надто красиво повелась італійка і по закінченню матчу. Вона не підійшла до сітки, щоб подякувати суперниці за гру, а взяла сумку та покинула корті. Вкінці Еррані викрикнула італійською образливі слова у сторону Бертенс.

Після матчу Еррані розповіла, що бачила Бертенс у одному з місцевих ресторанів, де вона була у нормальному стані. Італійська тенісистка не вірить, що нідерландка насправдні відчувала біль, а більше грала на публіку. Бертенс не гаючи часу відповіла суперниці.

"Якщо я так гарно вмію вдавати біль, як це говорить Еррера, можливо, мені потрібно розпочати акторську кар'єру. Розумію її розчарування, Еррані могла здобути перемогу у цій зустрічі, але не використала свої моменти", – відповіла Бертенс.

У наступному раунді на нідерландку чекає складний матч проти чеської тенісистки Катержини Сінякової.