8 листопада у ефірі телеканалу "Футбол 1" повинна була вийти традиційна програма "Великий футбол". Коментатор Віктор Вацко погодився замінити директора каналу Олександра Денисова, який ще досі перебуває на самоізоляції, але в останній момент теж захворів на COVID-19, повідомив сам Денисов.

Дивіться також Луческу єдиною фразою прокоментував розгром від "Шахтаря"

Спалах COVID-19

Вацко мав провести програму разом з В'ячеславою Шевчуком та Михайлом Метревелі. Але пізно у вечір п'ятниці у Метревелі з'явились ознаки коронавірусу: ломка, біль у суглобах, озноб, кашель та висока температура.

"Ми все ж залишались оптимістами. В студії повинні були працювати Віктор Вацко та В'ячеслав Шевчук, але у суботу позитивний тест на коронавірус отримав коментатор Вацко, тому не залишалось нічого, як не виходити у прямий ефір", – сказав Денисов.

На COVID-19 вже перехворів співведучий "Великого футболу" В'ячеслав Шевчук. Підозри на цю хворобу підтвердилися у Віктора Леоненка. Про це директор каналу розповідав раніше у програмі "Денисов Time".

Також на самоізоляцію раніше пішли Володимир Крамар та Ігор Бурбас.

Цікаво, що результат тесту Денисов отримав електронною поштою за 17 хвилин до завершення програми, яка виходить у прямому ефірі.

Звернення Денисова дивіться відео