Один з розіграшів цього матчу видався особливо ефектним – українка добігла до "мертвого" м'яча у сітки і виграла важливе очко.

Дивіться також Світоліна з травмою програла тунісці в 1/4 фіналу турніру в Чикаго

Відео розіграшу

Світоліна програла у наступному раунді

• Світоліна не змогла вдруге поспіль перемогти на змаганнях у Чикаго – вона вилетіла в 1/4 фіналу від Онс Жабер з Тунісу.
  • Початок матчу залишився за Еліною: вона зробила швидкий брейк і повела з рахунком 4:1, а тоді заробила ще два брейкпоїнти на подачі суперниці. Однак не реалізувала їх, після чого гра в українки перестала складатися.
  • Жабер змогла перетворити рахунком 4:1 на користь Світоліної в 4:6 на свою – перемога у першому сеті. А після того Онс забрала ще чотири стартові гейми у другій партії (з двома брейками). Еліна у цей період заробляла брейкпоїнти (сім), не реалізувала жодного і робила серйозні помилки.
  • Як наслідок, Жабер виграла дев'ять геймів поспіль і не втратила перевагу в два брейки у другій партії – 6:2 за Онс, яка перемагає у матчі в двох сетах.