Армоні Тан – Еліна Світоліна 1:1 (3:6, 7:5, 1:5)

Рівно 2 години 11 хвилин знадобилось українці, щоб вийти у наступне коло змагань. Еліна стала першою з двох українських тенісисток, якій вдалось пробитись в 1/16 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії.

Оце так Втратила свідомість і впала на корт: на Australian Open трапився неприємний епізод під час матчу

На старті першого сету Світоліна повела з комфортним рахунком 0:3, взявши розіграш на подачі суперниці. Вже через три гейми українка довела цифри на табло до розгромних 1:5. Далі Тан вдалось взяти два розіграші, але ключовий гейм залишився за Еліною. У підсумку – 3:6.

Французька тенісистка віддала Світоліній дві подачі. Натомість Еліна зробила такий подарунок опонентці лише одного разу.

Нокдаун для Світоліної

У другій партії велась напружена боротьба. Включилась Тан, а Світоліна наче не була готова до такого повороту подій. Українка тричі вела у рахунку, але Армоні взяла останні два гейми та зрівняла рахунок за сетами (1:1) – 7:5.

Відмова суперниці українки

Все вирішувалось у третьому сеті. Стартовий гейм взяла Тан, але він став першим та останнім для неї у цій партії. Світоліна розбила суперницю та зупинилась за крок до гейму, який міг стати останнім у зустрічі 1:5. Однак сама Тан отримала травму та відмовилась продовжувати матч.

  • Світоліна пробилась у наступне коло на відмові Тан.
  • У наступному колі на Еліну чекає перша потужна суперниця з Білорусі Вікторія Азаренко. Поєдинок відбудеться у ніч на 21 січня.